Garderoby na wymiar – luksus, na który stać każdego

Garderoba to przestrzeń, która wciąż jeszcze kojarzy się z luksusem – wielkim domem oraz majątkiem, który pozwala tę garderobę wypełnić drogimi rzeczami. W rzeczywistości jednak garderobę może mieć każdy, kto dysponuje wolnym pomieszczeniem, wnęką czy ścianą - funkcję garderoby może bowiem pełnić również szafa.

Częściej jednak garderoba jest osobnym pomieszczeniem. Jeśli takim dysponujemy, drugim krokiem powinno być oczywiście jego umeblowanie. Jak to zrobić, aby nie zmniejszyć zbytnio powierzchni, a sprawić, by garderoba w pełni odpowiadała naszym potrzebom?

Meble na wymiar – maksymalnie funkcjonalne

Aby zaprojektować swoją idealną garderobę, nie trzeba mieć żadnych specjalistycznych kwalifikacji. Jako inspiracja mogą posłużyć Państwu nasze projekty. Już na etapie projektowania warto się zastanowić, co chcielibyśmy w takiej garderobie przechowywać – czy jedynie odzież i obuwie, czy także akcesoria typu biżuteria lub może sprzęt AGD. Na każdy tego typu rodzaj przedmiotów warto przeznaczyć osobne miejsce – szufladę, półkę lub szafkę.

Kiedy mamy już określone wymiary, zwłaszcza wybraną przez nas wysokość i głębokość zabudowy, pora się zastanowić nad jej poszczególnymi strefami: czy, ile i jakiego rodzaju życzymy sobie szafki, szuflady, półki czy regały? Czy zależy nam na elementach obrotowych, narożnych, o nietypowym kształcie, wielkości, głębokości? Strefy zamykane czy też otwarty, przestronny zestaw? Ta druga możliwość optycznie powiększy niewielkie pomieszczenie, ale nie ochroni przechowywanych rzeczy przed kurzem. Do Państwa należy również wybór kolorystyki i detali.

Garderoba

Wybieramy tylko sprawdzonych producentów.

  • Aluprofil
  • Blum
  • Egger
  • Forner
  • Hettich
  • Peka
  • Raumplus
  • Rejs
  • Zobal

BLACK – z nami projektowanie to czysta przyjemność

W naszej ofercie, oprócz mebli na wymiar do każdego pomieszczenia, a także zabudowy wnęk, znalazły się również garderoby. Dzięki współpracy z profesjonalnymi projektantami i architektami wnętrz oraz firmami zapewniającymi najwyższą jakoś materiałów spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Chętnie doradzamy już na etapie projektowania, zaś inspiracje mogą Państwo obejrzeć dzięki naszej dokumentacji fotograficznej.

Ponad 20-letnie doświadczenie, którym możemy się pochwalić, zaowocowało najkorzystniejszymi rozwiązaniami, które gwarantują solidność i funkcjonalność naszych produktów na lata, z uwzględnieniem wartości ekologicznych.

Garderoby BLACK cieszą się dużą popularnością, a dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi mogą Państwo zrealizować własne, nawet najbardziej kreatywne pomysły.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Od projektu do montażu

Nasze rozwiązania tworzone są na wymiar i dostosowywane indywidualnie.