Meble do pokoju dziecięcego na wymiar – funkcjonalność i bezpieczeństwo

Dla dzieci najważniejsza jest zabawa. Mniej ważne jednak posprzątanie po niej, a już na pewno mało ważne to, co może się osadzać na zabawkach, które dłużej wystawione są na światło dzienne. Jednakże kurz i bakterie z czasem mogą wyrządzić większe szkody niż alergia. Warto więc zapewnić maluchowi przestrzeń, w której będzie mógł umieścić ukochane lalki czy samochody.

Dziecięce pokoje mają jednak różną wielkość i przeważnie należą do mniejszych pomieszczeń. Bywają też nieustawne. Równocześnie każdemu rodzicowi zależy na tym, aby zapewnić dziecku przestrzeń do zabawy, niekoniecznie w salonie czy innej przestrzeni. Z kolei gotowe meble, nawet te dziecięce, bywają zbyt toporne, za głębokie czy mają mniej szuflad lub półek, niż byśmy chcieli. Alternatywą dla gotowych produktów są właśnie meble na wymiar.

Meble na wymiar mogą zajmować niewiele miejsca, jednak dzięki indywidualnemu projektowi pomieszczą tyle ubranek i zabawek, ile meble o standardowej głębokości. Ponadto mogą mieć różny kształt, różną wielkość oraz kolorystykę. Dzięki nim dziecięcy pokój staje się miejscem funkcjonalnym, bezpiecznym oraz estetycznym, w które maluch może łatwo zamienić w wygodną dla siebie, przytulną przestrzeń.

meble do pokoju dzieciecego 01
meble do pokoju dzieciecego 02
meble do pokoju dzieciecego 03

Wybieramy tylko sprawdzonych producentów.

  • Aluprofil
  • Blum
  • Egger
  • Forner
  • Hettich
  • Peka
  • Raumplus
  • Rejs
  • Zobal

Dlaczego my?

Nasza firma zapewnia usługi, dzięki którym będą Państwo mogli zrealizować swoje nawet najbardziej kreatywne pomysły. Dzięki współpracy z profesjonalnymi architektami wnętrz oraz firmami gwarantujemy najwyższą jakość i solidność materiałów. Pokój nieustawny czy niewielki nie stanowi dla nas wyzwania, a meble na wymiar umożliwiają zagospodarowanie każdej przestrzeni.

Oferta obejmuje zarówno zabudowę w postaci na przykład szafy, jak i meble wolnostojące. Wszelkie ich elementy, typu: półki, szafki, okucia, umiejscowienie drzwi itp., zależą od Państwa decyzji. Tworzymy meble dostosowane do maluchów lub o uniwersalnej kolorystyce, dzięki czemu będą odpowiednie również w starszym wieku dziecka.

Meble dziecięce na wymiar zamienią każdą, nawet niewielką przestrzeń w miejsce funkcjonalne, estetyczne, a zarazem przytulne. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu przestrzeni pokoju staje się on również pomieszczeniem przytulnym, zaś odpowiednio zaprojektowane meble zapewnią dużo miejsca na rzeczy niezbędne w życiu małego człowieka.

Od projektu do montażu

Nasze rozwiązania tworzone są na wymiar i dostosowywane indywidualnie.