Meble kuchenne na wymiar

Kuchnia, czy choćby aneks kuchenny, to niezbędny element każdego mieszkania. Bywa jednak, że przestrzeń ta jest niezwykle mała, nieustawna, wąska lub trudna pod względem zagospodarowania jej sprzętami i meblami. A przecież funkcjonalność jest tutaj cechą najważniejszą – dzięki temu przygotowanie posiłku jest mniej czasochłonne i dużo przyjemniejsze.

Gotowe meble nierzadko nie spełniają naszych oczekiwań. Bywa też, że po sprowadzeniu ich do domu okazują się zbyt głębokie czy toporne. Niekiedy nie wykorzystują w pełni wolnej przestrzeni, przez co zostaje nam 10 czy 15 centymetrów, które z powodzeniem mogłyby posłużyć za rozszerzenie szafki czy półki.

Meble na wymiar – doskonała alternatywa

Dlatego też meble na wymiar to coraz częściej wybierana alternatywa. Dzięki własnym projektom możemy nie tylko zdecydować o kolorystyce czy gramaturze, ale też zabudować dowolnie wybraną przez nas przestrzeń. Niewątpliwe korzyści przy meblach na wymiar zyskają również osoby wyższe, niższe, poruszające się na wózkach inwalidzkich czy leworęczne.

W przypadku mebli kuchennych sami decydujemy, ile i jakiej wielkości będziemy mieli szuflad, jak długie półki, jak głębokie szafki. Czy ich wnętrza mają być obrotowe, czy też stabilne. Czy szuflady wysuwające się na jedną długość, czy też nie. Czy zależy nam na ukryciu sprzętów i akcesoriów kuchennych, czy też na umieszczeniu ich na półkach lub haczykach. O tym wszystkim mogą Państwo zadecydować sami, my zaś chętnie służymy radą i pomocą na każdym etapie projektu.

Meble kuchenne na wymiar
mble kuchenne 01
mble kuchenne 02
mble kuchenne 03

Wybieramy tylko sprawdzonych producentów.

  • Aluprofil
  • Blum
  • Egger
  • Forner
  • Hettich
  • Peka
  • Raumplus
  • Rejs
  • Zobal

Dlaczego my?

To tylko niektóre możliwości, jakie oferujemy, przygotowując dla Państwa projekty naszych mebli. We współpracy z profesjonalnymi architektami i wykonawcami realizujemy nawet najbardziej nietypowe pomysły. Proponujemy rozwiązania zarówno dla kuchni otwartych, jak i zamkniętych; dostosowane i do gustów preferujących design nowoczesny, minimalistyczny, ekologiczny, i tradycyjny. Szeroki wybór elementów oraz kolorystyki zapewni Państwu satysfakcję.

Współpracujemy również z obecnymi na rynku polskim i zagranicznym firmami, jak na przykład: Aluprofil, Blum, Hettich, Peka, Raumplus, Rejs czy Zobal. Tworzymy meble z płyt najwyżej jakości, takich renomowanych producentów, jak Egger czy Forner.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Od projektu do montażu

Nasze rozwiązania tworzone są na wymiar i dostosowywane indywidualnie.