Meble wolnostojące na wymiar – najlepszy wybór

Oferta mebli jest na polskim rynku ogromna. Kiedy jednak poszukujemy takiego, który odpowiada naszym gustom, a jednocześnie będzie funkcjonalny i optymalny pod względem wymiarów, możliwości się zawężają. Zdarza się również, że ten sam mebel, atrakcyjny w sklepie, okazuje się wyglądać mniej korzystnie w naszej przestrzeni mieszkalnej lub został przez nas źle wymierzony. Albo znajdujemy wreszcie mebel naszych marzeń, ale z nieładnymi okuciami lub zbyt małą ilością szuflad? W rezultacie pozornie przyjemna czynność zamienia się w stresującą, frustrującą i czasochłonną konieczność.

A gdyby tak wszystko wykonać we własnym domu? Gdyby ponadto stworzyć mebel wymarzony kolorystycznie, wielkościowo i funkcjonalnie? Gdyby do szafki naszych marzeń dodać tyle szuflad czy półek, ile sobie życzymy? Teraz jest to możliwe – wystarczy skorzystać z naszych usług.

Zagospodarowanie każdej przestrzeni

Meble na wymiar kojarzą nam się głównie z szafami, jednak nasza oferta jest dużo szersza. Proponujemy nie tylko zabudowę, ale również meble na wymiar wolnostojące: szafki, biurka, komody czy biblioteki. Dzięki projektowi, który mogą Państwo wykonać lub skorzystać z pomocy naszych architektów wnętrz, możemy zaprojektować meble do dowolnej przestrzeni, również pozornie zbyt małej na taką zawartość.

Kolejną korzyścią jest zagospodarowanie przestrzeni, która wytworzyła się między już obecnymi w naszym domu meblami. W przypadku mebli na wymiar metraż tej przestrzeni nie jest wartością nadrzędną. Obecnie możemy zabudować nawet najwęższe fragmenty, dzięki czemu stworzymy kolejną półkę czy szafkę.

komoda

Wybieramy tylko sprawdzonych producentów.

  • Aluprofil
  • Blum
  • Egger
  • Forner
  • Hettich
  • Peka
  • Raumplus
  • Rejs
  • Zobal

Funkcjonalność i indywidualny design

Funkcjonalność powinna być cechą każdego pomieszczenia, zwłaszcza jednak kuchni czy łazienki. W tych przestrzeniach gromadzimy zwykle dużo przedmiotów, a część z nich powinna być pod ręką, abyśmy na codzienne czynności nie tracili zbyt dużo czasu. Dzięki meblom na wymiar możemy stworzyć przestrzeń, w której estetycznie ukryjemy nasze niezbędne akcesoria, a zarazem nie będziemy musieli wystawiać je na światło dzienne, tworząc wrażenie chaosu i nieporządku.

Również w salonie meble na wymiar wydają się najlepszym rozwiązaniem. Sprzęty RTV, książki, płyty, pamiątki, zdjęcia oraz inne przedmioty wymagają odpowiedniego ustawienia. Nierzadko jednak zdarza się, że wybrany przez nas w sklepie regał jest za niski względem jakiejś okładki czy że telewizor wyglądałby lepiej w innym miejscu. O tym wszystkim możemy zadecydować sami, tworząc projekt niewymagający żadnego specjalistycznego wykształcenia. W pracy nad nim pomogą bowiem nasi profesjonalni współpracownicy, zaś renomowane firmy, z którymi również współpracujemy od ponad 20 lat, zapewnią najwyższą jakość i solidność wykonania.

Od projektu do montażu

Nasze rozwiązania tworzone są na wymiar i dostosowywane indywidualnie.