Nowoczesność, ekologia, profesjonalizm

Dobrze wiemy, jak ważna jest funkcjonalnie, a zarazem indywidualnie zagospodarowana przestrzeń mieszkalna. To w końcu miejsce, które powinno być zarówno wygodne, jak i estetyczne, a przede wszystkim zapewniać nam poczucie bezpieczeństwa i spokoju po dniach pełnych stresu. To w swoich domach spędzamy przecież czas z rodziną, odpoczywamy, a nierzadko również pracujemy. Z różnych zatem względów tak istotne jest dostosowanie naszej przestrzeni do trybu naszego życia.

Meble to nasza pasja

Firma BLACK powstała właśnie z myślą o indywidualnym podejściu zarówno do Klienta, jak i do wnętrz, które On zamieszkuje.
Nowoczesne, ekologiczne rozwiązania i współpraca z profesjonalnymi dostawcami oraz architektami to jedne z wielu powodów tak długiego, bo ponad 20-letniego istnienia naszej firmy. Każdy pomysł jest z Państwem konsultowany, zaś dzięki naszemu zapleczu maszynowemu oraz profesjonalnemu, wysoko wykwalifikowanemu zespołowi nasza oferta mebli i akcesoriów zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nietypowe przestrzenie czy niecodzienne pomysły to dla nas wyzwania, które przyjmujemy z przyjemnością. Nasza praca to bowiem również nasza pasja.

Od projektu do montażu

BLACK to nie tylko projektowanie, ale także produkcja i montaż mebli. Projekty realizujemy więc do samego końca. W ofercie znajdą Państwo m.in.: szafy, meble wolnostojące (biurka, komody, biblioteki, szafki), meble kuchenne, łazienkowe, a także zabudowę wnęk.

Swoją ofertę kierujemy do każdego Klienta, zarówno indywidualnego, jak i do firm oraz instytucji. Ponadto oferujemy montaż i transport sprzętu AGD. Realizujemy również zamówienia na fronty meblowe.

Meble na wymiar

KONCEPCJA

PROJEKT

WYKONANIE

MONTAŻ

Najwyższa jakość, zaufani partnerzy

BLACK to także jakość. Współpracujemy z dostawcami najwyższej klasy produktów. W swojej ofercie mamy meble, akcesoria meblowe i okucia takich producentów, jak m.in.: Blum, Peka, Reis, Zobal, Raumplus, Aluprofil czy Hettich. Dzięki firmom o wieloletnim doświadczeniu, tak na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych, odpowiadamy na potrzeby Klientów preferujących zarówno design nowoczesny, jak i tradycyjny. Oprócz wyjątkowych walorów estetycznych nasze produkty cechują się również solidnością, do tego stopnia, że ogromna ich większość objęta jest dożywotnią gwarancją.

Wybieramy tylko sprawdzonych producentów.

  • Aluprofil
  • Blum
  • Egger
  • Forner
  • Hettich
  • Peka
  • Raumplus
  • Rejs
  • Zobal

Indywidualne podejście

Nasza oferta to jednak nie tylko meble okucia czy akcesoria meblowe, ale również gotowe pomysły. Nie wymagamy więc od Państwa rozwiązań – nasz profesjonalny zespół architektów wnętrz i projektantów zaproponuje Państwu pomysły dostosowane do przestrzeni mieszkalnej, Państwa oczekiwań, gustów, jak i możliwości finansowych. Projektujemy i aranżujemy dowolne pomieszczenie, niezależnie od wielkości, ponieważ nasze rozwiązania tworzone są na wymiar i dostosowywane indywidualnie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Od projektu do montażu

Nasze rozwiązania tworzone są na wymiar i dostosowywane indywidualnie.