Meble na wymiar

Idealne zwłaszcza do niewielkich lub nietypowych pomieszczeń

Meble na wymiar to dziś cieszący się coraz większą popularnością sposób na zindywidualizowanie i optymalne zagospodarowanie naszego domu czy mieszkania. Jest doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza, jeśli dysponują Państwo niewielką lub nietypową przestrzenią. Nie każdy bowiem gotowy mebel czy zestaw spełni wszystkie niezbędne funkcje. Meble idealnie dopasowane do wnętrza nie tylko pozwolą na estetyczne ukrycie przedmiotów, ale też spowodują, że pomieszczenie będzie sprawiało wrażenie większego i bardziej przestronnego. Ponadto meble na wymiar można dostosować do indywidualnych preferencji, zamieniając dom w przestrzeń zindywidualizowaną i odpowiadającą naszym gustom. Samodzielne projektowanie to także możliwość optycznego powiększenia, podwyższenia lub obniżenia pomieszczenia, jak również wykorzystania do zabudowy nawet najmniejszej przestrzeni. Inną zaletą jest dostosowanie mebli do osób o wysokim czy niskim wzroście, leworęcznych lub poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Meble kuchenne na wymiar

gotowanie staje się jeszcze przyjemniejsze

Kuchnie to pomieszczenia, w których spędzamy dużo czasu, zwłaszcza w przypadku kuchni większych i zwyczaju wspólnego tam spożywania posiłków. Niezależnie jednak od metrażu kuchnia powinna być miejscem funkcjonalnym, dobrze zagospodarowanym, gdzie najpotrzebniejsze sprzęty mamy pod ręką. Dzięki temu gotowanie staje się czynnością jeszcze przyjemniejszą i mniej czasochłonną.

Możliwość samodzielnego zaprojektowania mebli na wymiar pozwala nie tylko zagospodarować każdy centymetr wolnej przestrzeni, ale też dostosować szafki, półki czy szuflady do indywidualnych potrzeb i predyspozycji. To od nas zależy bowiem, ile będzie szuflad, jaką nadamy im głębokość, jak wiele umieścimy w szafce półek czy w jakim kolorze stworzymy kuchnię. Samodzielne projektowanie mebli to udogodnienie również dla osób o różnym wzroście, leworęcznych czy poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ponadto odpowiednie dobranie głębokości, wysokości i kolorystyki mebli spowoduje, że niewielka kuchnia stanie się wizualnie bardziej przestronna.

Kolejna korzyść mebli na wymiar to możliwość zaprojektowania własnego designu, w zależności od tego, czy preferują Państwo styl nowoczesny, minimalistyczny, ekologiczny, czy też tradycyjny.

meble kuchenne na wymiar - szuflady
meble kuchenne na wymiar
meble kuchenne na wymiar - szafka górna

Meble łazienkowe na wymiar

zagospodarowanie każdej przestrzeni

Łazienki to często przestrzenie o niewielkim metrażu. Mimo to zależy nam, aby umieścić w nich nie tylko armaturę, ale również pralkę, półkę czy szafkę. Im zaś więcej członków rodziny, zwłaszcza tych najmłodszych, tym liczba niezbędnych w łazience przedmiotów się zwiększa – zabawki do wody z czasem są zastępowane przez kosmetyki i inne akcesoria upiększające wygląd. Dlatego tak istotne jest, aby zagospodarować każdy centymetr przestrzeni, co w przypadku gotowych mebli nierzadko jest niemożliwe.

Niejednokrotnie nawet najmniejsza półka czy szuflada okazuje się na wagę złota i nie zmusza do trzymania kosmetyków w pokoju czy przedpokoju. Dzięki meblom na wymiar również w łazience decydujemy, ile chcemy szuflad czy półek, jak głębokie powinny być meble, a także które elementy armatury chcemy zabudować. Samodzielne projektowanie może sprawić, że nawet najmniejsza łazienka stanie się miejscem niezwykle funkcjonalnym, a jednocześnie estetycznym i wizualnie przestrzennym.

meble łazienkowe na wymiar 01
meble łazienkowe na wymiar 02
meble łazienkowe na wymiar 03
meble łazienkowe na wymiar 04

Meble na wymiar do pokoi

funkcjonalność, indywidualność i estetyka

Najwięcej czasu spędzamy w pokojach oraz w sypialni. To tam odpoczywamy, tam spędzamy czas z rodziną, spotykamy się z przyjaciółmi, a niekiedy również pracujemy. Bardzo ważne więc, aby wnętrza te były funkcjonalne, jak i dobrane do naszych gustów i potrzeb, spełniając funkcje praktyczne oraz estetyczne. I chociaż pokoje to pomieszczenia, które łatwiej wypełnić meblami niż łazienki czy kuchnie, meble gotowe nie zawsze spełnią nasze oczekiwania.

Dlatego też warto skorzystać z możliwości samodzielnego zaprojektowania naszych wnętrz mieszkalnych, by nadać im indywidualny charakter, a zarazem ukryć większe i mniejsze przedmioty. Meblościanki, regały, szafy, szafki, półki, komody mogą upiększyć nawet niewielkie wnętrze, pod warunkiem że są do niego dostosowane tak kolorystycznie, jak i wymiarowo.

meble do pokoi na wymiar 01
meble do pokoi na wymiar 02
meble do pokoi na wymiar 03

Meble na wymiar do przedpokoju

wizytówka domu

Przedpokój to zwykle pierwszy kontakt z naszym mieszkaniem, a jednocześnie część, która powinna być szczególnie funkcjonalna. Gotowe zestawy mebli nierzadko jednak powodują, że nawet spora przestrzeń wizualnie staje się ciasna i niekoniecznie przy tym funkcjonalna. Gdzie jednak powinniśmy trzymać odzież wierzchnią, obuwie czy akcesoria typu parasol, jeśli nie w przedpokoju? Aby to było możliwe, zaś przedpokój zyskał na wartości tak funkcjonalnie, jak i estetycznie, zachęcamy do samodzielnego jego zaprojektowania i wyboru mebli na wymiar, dzięki którym przedpokój stanie się piękną wizytówką Państwa domu.

meble do przedpokoju

Od projektu do montażu

Nasze rozwiązania tworzone są na wymiar i dostosowywane indywidualnie.