Zabudowa meblowa – funkcjonalność i estetyka

Od lat gromadzone pamiątki, figurki otrzymane w spadku po babci, przedmioty, które „na pewno się jeszcze przydadzą”, stosy książek i płyt, pościeli podarowanej przez mamę oraz mnóstwo innych przedmiotów, których nie chcemy chociaż do piwnicy, a jednocześnie wystawiać na światło dzienne. Jak temu zaradzić? Oczywiście dzięki pakownym, funkcjonalnym meblom: regałom, szafom czy półkom. Gotowe produkty nie zawsze jednak pasują nam wizualnie, a przede wszystkim nie wypełniają maksymalnej przestrzeni, optycznie ją za to pomniejszając.

Dlaczego warto?

Doskonałą alternatywą jest zabudowa meblowa, dzięki której możemy zagospodarować całe ściany, dowolnie dobierając głębokość oraz wygląd szaf, regałów czy półek. Dzięki temu pomieszczenie będzie przestrzenne i estetyczne.

Zabudowa meblowa świetnie sprawdza się w każdej przestrzeni, zarówno w dużych pokojach czy przedpokojach, jak i niewielkich pomieszczeniach. Pozwala na maksymalne wykorzystanie wolnej ściany lub jej części, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania dosłownie każdego centymetra. Wrażenie drugiej ściany, którą stworzy zabudowana szafa, nie zaburzy wizualnie pomieszczenia, wręcz przeciwnie – dzięki odpowiedniej kolorystyce może je optycznie powiększyć.

zabudowa meblowa
zabudowa meblowa 01
zabudowa meblowa 02
zabudowa meblowa 03

Wybieramy tylko sprawdzonych producentów.

  • Aluprofil
  • Blum
  • Egger
  • Forner
  • Hettich
  • Peka
  • Raumplus
  • Rejs
  • Zobal

BLACK – realizujemy nawet najbardziej nietypowe projekty

Podczas ponad 20-letniej obecności na rynku zrealizowaliśmy najróżniejsze projekty – o dowolnych wymiarach, kolorystyce i designie, tak tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Naszym Klientom przyświecały najróżniejsze cele, które z powodzeniem zostały spełnione. Dzięki profesjonalnym architektom wnętrz i projektantom nie boimy się żadnych wyzwań, służąc Państwu radą na etapie projektu, ale i wcześniej. Natomiast współpraca z renomowanymi firmami istniejącymi na rynku polskim i zagranicznym to każdorazowo najwyższa jakoś wykonania oraz materiałów, z których ogromna część posiada dożywotnią gwarancję.

Niektóre realizacje udokumentowaliśmy na zdjęciach. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Od projektu do montażu

Nasze rozwiązania tworzone są na wymiar i dostosowywane indywidualnie.